مشاوره و سفارش

چاقو

چاقوی زنجان یکی از صنایع دستی زنجان است که از شهرت جهانی برخوردار است. چاقوسازی در میان صنایع دستی استان زنجان رتبهٔ نخست را دارد و حدود ۱۰ هزار نفر به‌طور مستقیم در این صنعت مشغول به‌کارند.

جنس تیغه قمه

میرسیم به جنس تیغه ی این محصول که از فولاد VG_10 میباشد.این نوع فولاد دارای ویژگی بسیار جالبی در برابر خوردگی لبه میباشد و میتواند تا حد زیادی در انواع خوردگی تیغه مقاوم باشد. فقط باید بسیار به این نکته توجه کنید که نباید با تیغه هیچ ضربه ای به اجسام سخت مثل آهن الات و اجسامی از این قبیل زده شود چرا موجب خرابی تیغه خواهد شد.بر روی تیغه همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید دارای 3 عدد شار عمق دار میباشد که بصورت تخصصی به این شیارها نوع میگویند هدف از ایجاد از شیارها بر روی تیغه میتوان به زیباتر شدن تیغه اشاره کرد و اما دلیل اصلی آن میتوان به ایده گرفتن از شمشیرهای ایران باستان قدیم اشاره کرد

قداره

قدّاره یک ساطور بزرگ که از قمه بلندتر است. تیغه آن به طور معمول میان ۳۲٫۵ تا ۴۵ سانتی‌متر (۱۲٫۸ تا ۱۸ اینچ) طول و ۳ میلی‌متر (۰٫۱۲ اینچ) عرض دارد. تیغه آن از جنس استیل و دسته آن نیز چوبی یا فلزی می‌باشد.بر خلاف قمه، تنها یک طرف آن تیز می باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چاقو -سفارشیموجودتماس بگیرید
قمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
قداره-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت زنجان هوم متشکل از چند دپارتمان در حوزه های مختلف لوازم خانگی در استان زنجان در حال فعالیت است و بهترین چاقو ، قمه و قداره را علاوه برمناسبترین قیمت به دلخواه و نوع سفارشات مشتریان گرانقدر به سراسر ایران و کشورهای همسایه ارسال می نماید ،دفتر مرکزی شرکت زنجان هوم واقع در شهر زنجان می باشد ؛ با خرید از ما طعم دلنشین اعتماد و اطمینان را تجربه کنید.

مدیر شرکت زنجان هوم

سید امیر حسین احمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید